ГОЛОВНА МЕДИЧНА СЕСТРА

Медсестра – це спеціальність, вагу і значимість якої годі переоцінити. Адже жоден із лікарів не зможе впоратися зі своїми обов’язками, якщо поруч із ним не буде такого помічника. Тож нерідко медсестру називають правою рукою лікаря.

Основне завдання головної медичної сестри – контроль. Саме вона корегує роботу середнього і молодшого персоналу медичного закладу.

Головна медсестра МЦ «Радовель»:

element
Керується чинним законодавством України про охорону здоров’я та нормативно-правовими актами, що визначають діяльність закладів охорони здоров’я.
element
Здійснює управлінську та представницьку діяльність.
element
Бере участь в організації лікувально-профілактичної та адміністративно-господарської діяльності закладу.
element
Організовує роботу молодшого медичного персоналу.
element
Керує роботою підлеглого персоналу щодо виконання призначень лікарів, правил прийому і виписки хворих, догляду за пацієнтами. Розробляє і впроваджує заходи щодо підвищення кваліфікації молодших спеціалістів з медичною освітою, а також спеціальної підготовки на робочих місцях молодших медсестер.
element
Контролює облік, розподіл, витрати і зберігання матеріалів і медикаментів, у тому числі отруйних і наркотичних лікарських засобів.
element
Аналізує показники роботи молодших спеціалістів з медичною освітою закладу, вживає заходів щодо їх оптимізації, видає відповідні директивні документи з цього питання.
element
Контролює дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму закладу. Дотримується правил медичної деонтології.

Як фельдшер:

element
Надає невідкладну медичну допомогу згідно із затвердженими діагностично-лікувальними стандартами.
element
Асистує лікарю під час надання невідкладної медичної допомоги.
element
Оглядає і застосовує об’єктивні методи обстеження пацієнта на етапі долікарської допомоги, заспокоює пацієнта, пояснює йому медичні процедури, які буде виконувати.
element
Виявляє загальні та специфічні ознаки невідкладного стану.
element
Визначає терміновість, обсяг, зміст і послідовність діагностичних, лікувальних і реанімаційних заходів, спостерігає за побічними реакціями або дією лікарських засобів.
element
Бере участь у проведенні санітарно-просвітницької роботи серед пацієнтів та роботи з пропагування серед населення здорового способу життя.
element
Надає долікарську медичну допомогу населенню. Знає основні показники якості надання медичної допомоги населенню та проводить кількісний і якісний аналіз своєї роботи.
element

ПОСЛУГИ, ЯКІ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ У МЦ «РАДОВЕЛЬ»

Більш докладно про послуги та їхню вартість можете дізнатися у адміністраторок на рецепції

Прийом