Офтальмологічний огляд має стати обов’язковою умовою забезпечення якісного життя. Він не просто констатує наявні порушення та захворювання очей, але допомагає оцінити стан організму людини в цілому.
Зниження гостроти зору одного ока людина помічає не відразу. Тож небезпечні симптоми можуть не проявляти себе впродовж років.
Пам’ятайте: 80% усіх порушень зору можна вилікувати!
Офтальмолог МЦ «Радовель» проводить прийоми і дорослих, і дітей.
Офтальмолога рекомендують відвідувати щорічно. Особливої уваги потребують люди, старші 45-ти років, вагітні, а також ті, хто має ендокринні порушення, приймає гормональні препарати чи працює довго за комп’ютером або в умовах яскравого освітлення.
♥ щілинна лампа – цей апарат, по своїй суті, є мікроскопом, який дозволяє роздивитися найменші проблеми у рогівці, повіках, склері та райдужці
♥ фороптер – для визначення гостроти зору і для підбору найоптимальнішої лінзи, яка підійде вашому оку для корекції зору
♥ тонометр – для вимірювання внутрішньоочного тиску
♥ рефрактометр – визначає заломлення потоку світла, отже, гостроту зору
1. Перед візитом зменшіть до мінімуму кількість часу, проведеного за комп’ютером та ґаджетами.
2. Офтальмологічний огляд передбачає огляд очного дна. Для цього лікар використовує краплі, які розширюють зіниці. Після цих крапель зір може стати нечітким. Тому, плануючи візит у клініку, не сідайте за кермо автівки.
3. Візьміть із собою до лікаря результати попередніх оглядів. Це можуть бути, до прикладу, рецепти на окуляри чи м’які контактні лінзи, або окуляри, якими ви користуєтеся.
4. Якщо ви носите контактні лінзи, на прийом приходьте в окулярах. Лінзи не носіть впродовж 12-ти годин перед прийомом.
Дітям рекомендують відвідувати офтальмолога залежно від віку:
♥ Перший прийом – коли дитині виповниться 3-12 місяців
♥ Наступні візити припадають на 3, 5 та 7 років життя
♥ Далі – щорічні планові огляди, якщо дитина не має проблем із зором. Інакше – батьки в обов’язковому порядку повинні приводити дитину на всі огляди, які рекомендує окуліст
Тест на зір для дітей застосовується до дітей дошкільного та шкільного віку для скринінгу зорової патології, тобто виявлення порушень. Щоби визначити у дитини гостроту зору, офтальмолог використовує спеціальні таблиці і тести.
♥ Патологія, виявлена на початковій стадії, має всі шанси бути вилікуваною, і дитина зможе зберегти зір для повноцінного сприйняття навколишнього світу.
Прийом